Kontaktujte nás ×

Your Email (required)

Your Phone

Captcha (required)
captcha

Your Message

Upozornění

Chcesz wejść do portalu Nightlylife.com, który zawiera treści erotyczne i seksualne. Pozwalamy sobie zwrócić uwagę na niżej przedstawione warunki wejścia do tego portalu. Należy zapoznać się z niniejszymi kryteriami i jeżeli je spełniasz i zobowiązujesz się do ich przestrzegania naciśnij przycisk wejść. W innym przypadku należy wyjść z portalu Nightlylife.com.

Przez naciśnięcie przycisku wejście potwierdzam:

  1. Mam ukończone 18 lat i potwierdzam, że jestem pełnoletni / a.
  2. Jeżeli przebywam w kraju, w którym granica pełnoletności jest inna niż według przepisów obowiązujących w Republice Czeskiej, potwierdzam, że spełniam wszystkie kryteria dotyczące pełnoletności obowiązujące w danym kraju i że wejście na te strony nie jest ograniczone ani zakazane przez przepisy obowiązujące w kraju, w którym przebywam lub którego obywatelem jestem.
  3. Wyrażam zgodę na to, że materiał o treści seksualnej mam prawo wykorzystywać jedynie dla swoich celów prywatnych i wyłączne na swój użytek. Oświadczam, że materiał o treściach seksualnych minie nie gorszy, nie obraża, nie jestem w żaden sposób zagrożony i na portal Nightlylife.com wchodzę dobrowolnie.
  4. Wyrażam zgodę, że nie udostępnię bezpośrednio ani pośrednio dostępu do materiałów uzyskanych za pośrednictwem tego portalu osobom nieprzystosowanym ani nieletnim.
  5. Jest mi wiadomym, że wszelkie materiały ilustracyjne i tekstowe znajdujące się na portalu, na który wszedłem są chronione przepisami o prawie autorskim. Jakiekolwiek rozpowszechnianie treści lub jej części bez uzyskania uprzedniej zgody na piśmie od właściciela portalu jest zabronione.
  6. Jestem świadomy, że naruszenie dowolnego z wyżej przywołanych ustaleń może spowodować ryzyko sporów cywilnych i także ewentualne konsekwencje karne.

Jeżeli nie spełniasz chociażby jednego z warunków przedstawionych w punktach 1 do 6, natychmiast opuść tą stronę. W przeciwnym wypadku, masz prawo, aby wejść.

Zgadzam się i akceptuję powyższe punkty:

Zgadzam się nie zgadzam się
women

Szukajsipka

info@nightlylife.com
Dołącz tutaj i firmy
Wszystkie dziewczyny
Nie Włoski Hiszpański Słowacki Polskie Francuski